Wczytuję dane...

Rowery trójkołowe

Rowerki trójkołowe to świetna alternatywa podczas spaceru z dzieckiem gdy maluszek nie chce usiedzieć spokojnie w spacerówce. Dzieci podczas jazdy w wózku nudzą się i marudzą, wtedy najlepiej jest znaleźć taki środek transportu, który uatrakcyjni mu podróż. Rowerki trójkołowe od lat cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców maluszków. Nasz sklep internetowy giboland.pl to różnego rodzaju rowerki trójkołowe dla dzieci w wielu wariantach i super cenach.
Prezentowane w tej kategorii produkty są bardzo lekkie, dlatego też sprawdzą się podczas spacerów, zakupów a także rodzinnych wyjazdów. Rowerki trójkołowe dla maluszków są bardzo proste w użytkowaniu, ponieważ posiadają specjalny uchwyt znajdujący się za siedzeniem, który pozwoli opiekunowi na swobodne sterowanie jeżdzikiem. Rowerki nadają się idealnie na spacery zarówno latem jak i jesienią, ponieważ posiadają daszek, który chroni maluszka przed słońcem lub deszczem, dodatkowo posiada też zabezpieczenia w postaci poręczy, która uniemożliwi dziecku wypadnięcie.
Trójkołowy jeździk dla dziecka rośnie razem z maluszkiem, ponieważ przeznaczony jest dla dzieci już od 6 miesiąca życia i może służyć nawet przez 3-4 lata. Maksymalne obciążenie rowerka trójkołowego to ok. 25 kg. Wszystkie zabawki znajdujące się w naszym sklepie online posiadają atesty bezpieczeństwa i certyfikat CE. MK

Sortuj według:
Wyświetl po produktów