Wczytuję dane...

Konie na biegunach

'Zwykła zabawka, mała huśtawka a rozkołysze, rozbawi' ; te słowa słynnej piosenki idealnie wpasowują się w zastosowanie zabawkowego  konika na biegunach. Prezentowane w tej kategorii zabawki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia i z pewnością staną się głównym elementem wielu dziecięcych zabaw. Koniki na biegunach stylizowane są tak, że nadają się idealnie jako prezent niespodzianka zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Zwykły konik na biegunach potrafi sprawić dziecku ogromna frajdę i stać się jego ulubioną zabawką.
Nasz sklep internetowy giboland.pl oferuje koniki na biegunach, które wzorowane są na jednorożcach oraz takie której wyglądem zbliżone są do prawdziwych zwierząt. Koniki ruszają pyszczkiem, wydają dzięki, posiadają wbudowane melodyjki i ruszają ogonem, co stanowi dodatkową atrakcję podczas zabawy. Dziecko z radością wsiądzie na bujanego konika i rozpocznie swoją wielka podróż w nieznane. Początkowo przy mniejszych dzieciach zaleca się nadzór opiekuna podczas zabawy aby dziecko pewniej czuło się podczas bujanie. Konik na biegunach może być używany jako zastępstwo huśtawek w czasie niesprzyjającej aury na dworze. MK

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.