Wczytuję dane...

Zestawy piękności

Stwórz w swoim domu prawdziwy salon piękności dla małych księżniczek kupując im zestawy piękności przeznaczone do dziewczynek.
Każda mama wie jak ciężko jest w spokoju choćby zrobić sobie manikiur, zazwyczaj wtedy pojawia się mała gwiazda,która też by chciała być dorosła i móc pomalować sobie paznokcie. Wiemy, że zwykłe lakiery nie nadają się do wrażliwych paznokci dziecka,dlatego też oferujemy Państwu zestawy piękności dla dzieci, które są bezpieczne dla dzieci i posiadają certyfikat CE.


Prezentowane zabawki dla dzieci to idealny pomysł na prezent urodzinowy dla dziewczynki. Sprawdzi się na różnego rodzaju imprezach kinderparty oraz w czasie nocowania koleżanek. W naszej ofercie posiadamy toaletki dla dziewczynki z dźwiękiem i światełkami, zestawy do robienia tatuażu wodnego, zestawy do robienia paznokci a także walizeczki z dodatkami takimi jak buciki, suszarki i grzebienie. Zestawy piękności znajdujące się w naszym sklepie online staną się ważnym elementem wielu dziecięcych zabaw w której mogą barć udział także dorośli. MK

Sortuj według:
Wyświetl po produktów