Wczytuję dane...

Klocki

Układanie wielobarwnych klocków to ulubiona zabawka małych i dużych dzieci. Posiadają one rożne kształty, kolory i wielkości dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Można z nich konstruować budynki, wieże, garaże do samochodzików lub wielkie drapacze chmur.
Nasz sklep internetowy to klocki dla dzieci w rożnym przedziale wiekowym. Dla maluszków np piramidka klocków, dzięki której dziecko nauczy się rozpoznawać kształty i dopasowywać je oraz duże klocki, dzięki którym maluszek łatwiej zbuduje swoje pierwsze konstrukcje. Rodzice starszych dzieci również znajdą coś dla swoich pociech, w tej kategorii znajdą Państwo także duże klocki konstrukcyjne, pistolety i motocykle oraz samochody terenowe w formie klocków do złożenia.

Wielokolorowe klocki dla maluszka to super zabawka, która nie tylko rozwija sprawność ruchową dziecka, w czasie zabawy dziecko poprawia swoją motorykę, koncentruje się na wykonaniu prostych poleceń starając się dopasować kształty i kolory. Nasze klocki przeznaczone są dla dzieci już od pierwszego roku życia.MK

Sortuj według:
Wyświetl po produktów