Wczytuję dane...
O nas

Giboland to produkty i usługi dla rodziców i dla dzieci. Wszystko co oferujemy związane jest z dziećmi, dlatego oczywistym jest fakt, iż sprzedajemy głównie zabawki. Na stronie naszego sklepu internetowego www.giboland.pl, znajdą Państwo przeróżne zabawki dla dzieci w różnym wieku. Większość naszych zabawek to produkty przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale w nenu sklepu znajdą Państwo także kategorię "dla niemowląt. Znajdą się tam np. grzechotki, gryzaki, karuzele, maty, zabawki grające czy zabawki sensoryczne wspomagające rozwój niemowlaka.

Odrębną grupę naszych produktów stanowią zabawki kuchenne, tzw. małe AGD dla dzieci. Są to przede wszystkim zabawki dla dziewczynek, ale nie tylko. Kuchnie do zabawy wykonane z drewna, zestawy garnków, komplety owoców i warzyw dla dzieci i wiele innych ciekawych zabawek dla małych kucharzy.

Każde dziecko chętnie bawi się maskotkami i figurkami zwierząt. W naszym sklepie znajduje się pokaźna ich kolekcja. Dla wszystkich szukających pluszaków i maskotek mamy duże maskotki i małe misie czy zwierzątka. Co do figurek: figurki zwierząt afrykańskich, figurki zwierząt domowych czy wreszcie uwielbiane w pewnym wieku przez wszystkie dzieci figurki dinozaurów. Zabawa figurkami zwierzątek pobudza wyobraźnię i uczy odgrywania ról. Z nami dziecko stworzy swoją własną kolekcję figurek zwierząt.

Oprócz figurek przedstawiających zwierzęta, mamy figurki superbohaterów i całe domki z figurkami ludzi.

Zabawki dla chłopców to przede wszystkim zabawki samochodowe, przeróżne wyścigówki, koparki, autka na baterie, samochody zdalnie sterowane i pojazdy akumulatorowe. Ponadto na giboland.pl sprzedajemy samoloty zabawki, kolejki, statki, czołgi, traktory i modele r/c. Część naszych zabawek wymaga uprzedniego zmontowania. Poprawia to koncentrację dziecka  i uczy go cierpliwości. Podobnie jak klocki dla dziecka, modele samochodów czy modele helikopterów stwarzają pole dla wspólnej zabawy z dzieckiem. Rodzic kupujący dziecku zabawkę którą wcześniej należy zmontować, pogłębia uczy dziecko współpracy i rozwiązywania problemów. A zatem zabawka dla chłopca lubiącego samochody to już nie problem - wystarczy odwiedzić nasz sklep i skorzystać z wyszukiwarki.

Szczególnie poszukiwaną grupą zabawek są wszystkie zabawki edukacyjne. Ich rola jest oczywista i nie podlega kwestii, warto jednak dobrać zabawkę odpowiednią do wieku dziecka. Zabawka edukacyjna dla malucha nie będzie dużym wyzwaniem, lecz wybierając edukacyjne zabawki dla starszych dzieci warto już poświęcić temu dłuższą chwilę. Przykładowe nasze zabawki edukacyjne:

  • edukacyjny zestaw uprawa roślin czy doświadczenia chemiczne,
  • zabawkowa stacja pogodowa,
  • model układu słonecznego,
  • roboty edukacyjne (robotyka),
  • klocki magnetyczne,
  • stoliki interaktywne,
  • zestawy naukowe 6w1,
  • mikroskop i teleskop,
  • kostki edukacyjne i maty edukacyjne,
  • puzzle.

Giboland powstał w 2009 roku jako sala zabaw dla dzieci w Myślenicach, dlatego nie można nie wspomnieć o naszych głównych usługach związanych z naszą pierwotną działalnością. Oferujemy przede wszystkim miłe spędzanie czasu w naszej sali zabaw. W ramach naszej działalności oferujemy między innymi usługi eventowe, organizację bali karnawałowych, halloweenowych i andrzejkowych. Rokrocznie oferujemy usługę wynajęcia mikołaja a także pakowanie paczek mikołajkowych. Nasza główna usługa to ogranizacja przyjęć urodzinowych dla dzieci. Szczegóły tej oferty znajdą Państwo w zakładce "Sala Zabaw".

Na wszystkie pytania z chęcią udzielimy odpowiedzi. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza z zakładki "Kontakt" w stopce sklepu.

GIBOSKŁAD